Paletový vozík, paletové vozíky

Posted by
diaskor-300x250-cz.jpg

Paletový vozík

Průběh pracovního procesu je vždy ovlivňován nejen charakterem jednotlivých pracovníků, ale především vhodnou volbou pracovních nástrojů. Paletový vozík je nezbytnou pomůckou pro manipulaci a transport předmětů ve skladovacích prostorách.

Paletové vozíky

Specialisté na prodej manipulační techniky poskytnou zájemcům kvalitní poradenství, jaké typy z oblasti paletové vozíky zvolit. Vše se odvíjí od nároků, které vyplývají z prostor, v nichž bude paletový vozík pracovat. Pokud se jedná o náročnější provozy, je vhodné zvolit polyuretanová kola, která nejvíce odolávají opotřebení. I pryžová kola a nylonová kola však hravě zvládnou nerovnosti terénu a nezvyšují svou aktivitou nijak vehementně hlučnost prostředí. Volba záleží také na potřebě délky vidlic – ty mohou dosahovat různé délky. Prodejce může nabídnout také speciální typ, který dokáže pohybovat vidlicemi ve čtyřech směrech a je vybaven funkcí rychlozdviž.

Kvalitní produkt

Paletové vozíky nemohou chybět v provozovnách, v nichž jsou vyžadovány manipulace a transportování zátěžových nákladů, na něž lidský faktor nestačí.

Paletový vozík, paletové vozíky
Ohodnoťte příspěvek