Vaše prodloužená ruka

Posted by

Na začátku každé letní sezony je velmi důležité zkontrolovat nejen samotný bazén, ale veškeré příslušenství, díky kterému bude během letních horkých dní bazén vždy čistý a plně funkční.
Během letní sezony, kdy je váš zahradní bazén často v provozu, vám jistě přijde vhod teleskopická tyč , která je vaší prodlouženou rukou při čištění vody, stěn i dna bazénu. Vyberte si z naší nabídky, kde najdete nejen různou robustnost podle plánovaného zatížení, ale také různé délky, které jsou nastavitelné od 1,8 metrů až do délky 8 metrů. Všechny typy jsou ukončené univerzální koncovkou, díky které na ni snadno upevníte síťku, kartáč i ruční nebo samochodný vysavač. Díky jemně profilovanému povrchu se velmi dobře drží a neuklouzne vám ani při namočení.

Voda bez nečistot

S teleskopickou tyčí vytáhnete jakékoliv nečistoty z vody ve vašem zahradním bazénu bez namočení. Vyberte si potřebnou délku i robustnost a díky její univerzální koncovce na ni snadno připevníte jakoukoliv síťku, ruční bazénový vysavač i kartáč. Potom už bude moci ze břehu pohodlně veškeré nečistoty odstranit.